ДЮСШ Павлоградської міської ради

Педагогічний колектив

Кадрове забезпечення

Директор -  Калаптур Дюдмила Володимирівна, освіта вища (Вінніцкий державний педагогічний інститут у 1972 році). На посаді директора з 1985 року. Стаж роботи за фахом 40 років. Випускниця школи.

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи -  Ольховська Лариса Олегівна, освіта середня спеціальна (Дніпродзержинський технікум фізичної культури у 1978 році). На посаді працює з 1997 року. Стаж роботи за фахом 25 років.

Тренер відділення волейболу - Кузьменко Віктор Олексійович, освіта вища (Черкаський державний педагогічний інститут у 1973 році). Відмінник освіти України. Стаж роботи за фахом 40 років. Випускник школи.

Старший тренер відділення спортивної гімнастики - Колесник Віра Захарівна, освіта середня спеціальна (Дніпропетровський технікум фізичної культури у 1966 році). Стаж роботи за фахом 467років. Випускниця школи.

Старший тренер відділення черліденгу - Тимошевська Людмила Євгенівна, освіта вища (Вінницький державний педагогічний інститут у 1972 році). Відмінник освіти України, Почесний працівник фізичної культури та спорту. Стаж роботи за фахом 40 років. Випускниця школи.

Старший тренер з волейболу - Мухін Михайло Олександрович, освіта вища, спеціаліст (Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту у 2003 році). У школі працює  третій рік.

Тренер з волейболу - Кухарєва Катерина Юріївна, молодший спеціаліст (Дніпродзержинський коледж фізичного виховання, у 2010 році). Навчається заочно у Запорізькому національному технічному університеті на факультеті управління фізичною культурою та спортом. У ДЮСШ працює  третій рік. Випускниця  школи.

Тренер зі спортивної гімнастики  - Катюха Олена Миколаївна, молодший спеціаліст  (Дніпродзержинський коледж фізичного виховання у 2006 році). У спортивній школі працює  п'ятий  рік.              Випускниця школи.

Тренер зі спортивної гімнастики  - Дьомін Дмитро Євгенійович, освіта середня, навчається заочно. У ДЮСШ працює тренером з акробатики й гімнастики восьмий  рік.

Тренер відділення черліденгу - Вахненко Наталя Дмитрівна, освіта вища (Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут у 1984 році). Працює хореографом 25 рік. Випускниця ДЮСШ.

Тренер з черліденгу - Курятнікова Альона Олегівна, бакалавр (Харківська державна академія фізичної культури у 2010 році). Випускниця ДЮСШ.

Тренер з черліденгу - Ярошенко Світлана Миколаївна,  освіта вища,  Слав'янського педагогічного інституту. Випускниця ДЮСШ.