ДЮСШ Павлоградської міської ради

З історії школи
              Ще гриміли бої за визволення нашої землі від німецько-фашистських загарбників, а чуйні,  працьовиті руки
працівників міського відділу освіти, звільняючи від руїн вулиці Павлограда, відкрили у 1944 році дитячу спортивну школу.
У двох групах спортивної гімнастики тренувалося 60 учнів.
               Плинув час, росли діти. Приходили нові тренери, добавилися відділення художньої гімнастики, акробатики, легкої атлетики, плавання та футболу.
               У 1962 році ДЮСШ перейшла у свій спортивний  зал, а у 1978 році отримала нове приміщення спортивної школи.
               За   минулий час багато дівчат та хлопців закінчили спортивну школу. Імена багатьох з них відомі в нашому місті, області і навіть в Україні.
                Сьогодні ДЮСШ Павлоградської міської ради культивує 3 види спорту:
                                         - волейбол для дівчат та хлопців;
                                         - гімнастика спортивна для дівчат;
                                         - черліденг для дівчат та хлопців.
                Тренерський склад налічує 10 тренерів-викладачів з спеціальною освітою. 90% тренерів - випускники нашої школи.
                За останні 5 років школою підготовлено спортсменів-розрядників:
                                          - юнацьких розрядів -          462
                                          - III розряду            -          120
                                          -  II розряду            -            83
                                          -   I розряду            -            29
                                          -   КМС                    -            13
                                          -    МС                     -             1
                 Команди та учні спортивної школи беруть участь у змаганнях різного рангу - від міських до всеукраїнських. Найкращих успіхів досягли команди відділення черліденгу, які постійно займають призові місця на обласних та українських змаганнях.